Kviečiame
Naujienos
Renginys „Naktis mokykloje 2024“
Jau antri metai kaip mūsų mokyklos savivalda organizuoja renginį „Naktis mokykloje“. Renginio programą ir veiklas organizavo mokyklos savivaldos narės Adija Meškauskaitė, Vismantė Astrauskaitė ir Urtė Kucevičiūtė. Puikiai ir išradingai įsikūnijusios į linksmus personažus kiekvieną dalyvį pasitiko su nuotaikingomis užduotimis. Renginyje dalyvavo ne tik Radviliškyje besimokantys mūsų mokyklos mokiniai, bet ir mokiniai iš Baisogalos bei Šeduvos klasių. Visi dalyviai buvo suskirstyti į komandas, ruošė prisistatymus, vaidino, dainavo, žiūrėjo filmus ir kt.Mokykla visiems dalyviams dovanojo picas, o pasivaišinus vyko trankūs ir linksmi šokiai bei žaidimai iki paryčių.
Dėkojame mokytojams Jelenai Pociuvienei, Alinai Kizinievič, Mariui Atstopui, Romai Apšegienei, Jūratei Stakvilevičienei, Dianai Sabulienei, Aurelijai Meškauskienei bei Dovilei Čiužienei už skirtą penktadienio vakarą ir naktį mokiniams. Jau laukiame kito „Naktis mokykloje 2025“ renginio!
{imageshow sl=379 sc=1 /}
Penktokų krikštynos
Mokyklos savivaldos ir 8 klasių mokinių iniciatyva kasmet organizuojamos penktokų krikštynos. Džiugu, kad FŠPU pradinio muzikinio ugdymo programą baigė 20 mokinių ir iš jų net 18 mokinių tęsia mokymąsi penktoje klasėje. Šventės pradžioje visiems atėjusiems penktokams buvo įteikti baigimo pažymėjimai. Aštuntų klasių mokiniai parengė „šventinimo“ į penktą klasę užduotis, kurias įvykdę mokiniai tapo tikrais penktokais. Dėkojame mokinių savivaldai ir jų vadovei Dovilei Čiužienei, aštuntų klasių mokiniams ir fortepijono skyriaus vedėjai Dianai Sabulienei už nuotaikingas bei įsimintinas krikštynas.
Tarptautinė angelų sargų diena
Radviliškio muzikos mokyklos jaunių choras „Saulės vaikai“, solistė Evita Linkevičiūtė vadovaujami I. Petrauskienės ir koncertmeisterio R. Borusevičiaus bei gitaristų ansamblis vadovaujamas M. Atstopo pasveikino Radviliškio policijos darbuotojus su Tarptautine angelų sargų diena. Mokiniai ir mokytojai atliko muzikinius kūrinius, kurie buvo palydėti gausiais aplodismentais ir gera nuotaika. Už įamžintas akimirkas dėkojame R. Benaičiui.
{imageshow sl=378 sc=1 /}
Koncertas „Atmintis gyva“
Artėjant Sausio 13 – ąjai muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai dovanojo koncertą „Atmintis gyva“. Renginio organizatorė ir vedančioji Ernesta Linkevičienė visiems priminė, kuo ši data svarbi kiekvienam Lietuvos piliečiui. Koncerto pradžioje visa bendruomenė pagerbė žuvusius už Lietuvos laisvę tylos minute. Muzikinius kūrinius atliko gausus būrys atlikėjų: Evita Linkevičiūtė, (I. Petrauskienė, akomponavo A. Stončiuvienė), Radvilė Deltuvaitė (mok. D. Sabulienė, I. Petrauskienė), Saulė Morkūnaitė (mok. D. Sabulienė), Urtė Kuodytė (mok. J. Pociuvienė), Kajus Korsakas (mok. V. Silickaja), Rusnė Ramanauskaitė (mok. E. Linkevičienė), chorinio dainavimo mokinių vokalinis ansamblis (mok. I. Petrauskienė), Gitaristų ansamblis (mok. M. Atstopas), Adelė Kablytė (mok. A. Meškauskienė, akomponavo V. Silickaja), Urtė Kucevičiūtė (mok. J. Stakvilevičienė, akomponavo V. Silickaja), Augustas Žiškys ir Brigita Žiškytė (mok. M. Atstopas, V. Barzinskis), Vakaris Valčiukas ir Rytis Miškinis (mok. T. Kanapinskas), ikimokyklinio ugdymo mergaičių ansamblis (mok. D. Čiužienė), akordionistų ansamblis (mok. R. Apšegienė).
E. Linkevičienė palinkėjo visiems būti pilietiškiems, niekada nepamiršti kodėl esame laisvi ir Sausio 12 – osios rytą languose įprasminti žuvusiųjų atminimą uždegant žvakutes.
Didelis laimėjimas
Birželio 14-15 d. Italijoje ROSETO degli ARBUZZI jau aštuntą kartą įvyko jaunųjų muzikantų tarptautinis konkursas „ITALIA AWARA“. Prestižiniame Italijos konkurse dalyvavo daugiau nei 100 atlikėjų iš viso pasaulio. Radviliškio miestui konkurse pirmą kartą atstovavo muzikos mokyklos septintos klasės fortepijono specialybės mokinė Eglė Plukaitė ir mokytoja metodininkė Vera Silickaja. Šiame konkurse radviliškietės iškovojo didįjį konkurso prizą – GRAND PRIX ir į gimtąjį miestą parvežė nugalėtojų taurę. „Labai jaudinomės ir nerimavome, nes į tokį konkursą dar neteko važiuoti. Juolab, kad į Italiją vykome rungtis su jau patyrusiais konkursantais ir iš Lietuvos. Didelė laimė, kad pirmas kartas mums buvo toks sėkmingas“, – atviravo Eglės mokytoja Vera.
Sveikiname Eglę Plukaitę ir jos mokytoją Verą Silickają su pergale tarptautiniame konkurse.
Saulės vaikai Maskvoje
Gegužės 2 d. grįžęs iš Maskvoje vykusio tarptautinio vaikų ir jaunimo chorų festivalio-konkurso „Zvučit Moskva“ Radviliškio muzikos mokyklos choras „Saulės vaikai“ jau trečią kartą tapo tarptautinio chorų konkurso laureatu. Iš Rusijos sostinės choristai parsivežė III laipsnio laureato diplomą ir Rusijos Dūmos padėką už tarptautinių ryšių plėtrą ir muzikinės kultūros puoselėjimą. Kolektyvas, su pritariančiais mokytojais ne tik atliko konkursinę programą, bet drauge su kitais festivalio dalyviais koncertavo Maskvos evangelikų-liuteronų sobore, pagrindinėje Rusijos stačiatikių šventovėje „Chram Christa Spasitelia“. Dalyvavo iškilminguose festivalio-konkurso atidarymo ir uždarymo koncertuose, kurie vyko Maskvos Tarptautiniuose muzikos namuose ir Maskvos P. Čaikovskio konservatorijos Didžiojoje salėje (vienoje prestižiškiausių pasaulio lygio salių).



































































